Čím se vyznačuje kočárek Riko Basic 3 v 1

Kočárky Riko patří ve své třídě k velmi kvalitním, kompaktním, spolehlivým a komfortním výrobkům a v produktové řadě se nachází i modely Riko Basic 3 v 1. Co si o těchto „dopravních prostředcích“ můžeme nastínit, a jaké jsou jejich podstatné vlastnosti?

Odpružená kola – kdyby se kočárky vyráběly s neodpruženými koly, byla by jízda s kojencem skutečným dobrodružstvím, které by ovšem nemuselo mít šťastný konec. Odpružená všechna kola, to je základ pro komfortní a bezpečný pohyb v terénu.

mladý pár s kočárkem

Rám ze slitiny hliníku – milovníci recese by možná zaplesali při pomyšlení, že by mohl dětský kočárek napodobit opancéřované bojové vozidlo pěchoty. Teoreticky by to šlo, ale kdo by se s ním „tahal“ po ulicích? Buďme naopak rádi, že namísto oceli se kvalitní výrobky tohoto typu zhotovují s rámem z velmi pevné, ale současně lehké slitiny hliníku.

Vnitřní vložka – prostor pro uložení miminka je důkladně vypolstrovaný z přírodního materiálu (saténové bavlny) a jeho spodní část (nánožník) je zajištěna horním krytem proti větru a dešťovým či sněhovým srážkám. Vložka pro miminko obsahuje také úchyty pro bezpečnostní pásy.

žena s kočárkem

Sportovní kočárek – velkou výhodou tzv. trojkombinace neboli kočárku Riko Basic 3 v 1 je možnost velmi rychle a snadno jej přestavět na sportovní typ, v němž mohou děti pohodlně sedět. Sportovní korba má k dispozici vypolstrované bezpečnostní pásy a nastavitelné opěrky pro nohy i záda, kdy je možné dítěti umožnit pohodlí vsedě i vleže. Je zde opět ochrana na nohy před povětrnostními vlivy a navíc i odepínací bezpečnostní madlo, umístěné před dítětem.

Autosedačka – hliníkový rám je přizpůsoben i pro montáž autosedačky s tříbodovými bezpečnostními pásy a odpojitelnou sluneční clonou, což je ta třetí varianta kočárku Riko Basic 3 v 1.

Součástí výbavy je také síť proti hmyzu, pláštěnka a velká přebalovací taška.