I černý komplet díky nim září

Také se vám zdá černá barva oblečení tolik praktická? Hodí se ke každé příležitosti a pravdou je, že lichotí naší postavě. Pokaždé, když jdeme na nákup, je úplně jedno, kolik kousků v různých barvách si vezmeme s sebou do kabinky a vyzkoušíme. Stejně nakonec odložíme do nákupního košíku variantu v černé barvě. Nevadí. Nemusíte se své oblíbené barvy vzdávat. Je jen třeba naučit se ji správně kombinovat.

šátek

Jednoduchý základ, výrazný doplněk

Černý svetřík a k němu černá pouzdrová sukně. Perfektně se hodí do kanceláře i na obchodní schůzku. V modelu se cítíte pohodlně a vypadá elegantně. Bohužel však taky smutně. Nejdete na pohřeb. Čeká vás běžný pracovní den. Sáhněte po některém z https://www.hezkekabelky.cz/stitek-produktu/luxusni-damske-satky-a-saly-na-krk-na-noseni, kterým oblečení doplníte. S výrazným šátkem kolem krku je vám prominut i komplet, který je celý černý. Najednou nepůsobíte tak přísně a vaše tvář se rozzáří. K černému oblečení se hodí téměř každá výrazná barva a nemusíte se zdráhat zakoupit i šátek s velmi nápaditým vzorem.

šátky

Rozbíjejí nudu a také zahřejí

Jednobarevné oblečení je to, co převládá ve vašem šatníku. Bojíte se výrazných barevných vzorů a máte pocit, že rychle vyjdou z módy a vy si budete muset nakoupit nové kousky. Proto vždy volíte střídmý styl, který je nadčasový. Proč ne? Pozornost však zaměřte na výrazné doplňky, aby váš šatník nepůsobil tak usedle a nudně. Nejrůznější barevné šátky a šály, to je to, co potřebujete. Jeden kus látky uvázaný kolem krku a najednou vypadáte zcela jinak. A v podzimních a zimních měsících je oceníte hned dvakrát. Nejen že skvěle rozzáří vaše oblečení, také vás zahřejí a pomohou vám ubránit se před nejrůznějšími chřipkami a nachlazením.

Vybírejte z mnoha provedení v atraktivních barvách. Šátky a šály pořídíte za pár drobných a váš šatník jich určitě potřebuje hned několik!