Kdo by chtěl celý život šetřit, a ještě žít na dluh

Možná jste už také přemýšleli nad tím, co všechno byste si mohli pořídit, kdybyste všechny své peníze nespořili na vlastní bydlení. Ano, je to pořádná hromada peněz, za kterou by mnozí z nás dokázali žít několik let a nemuseli by přitom ani chodit do práce. A co všechno by se za ně dalo koupit! Mohli byste si za ně vybavit svůj byt pěkným nábytkem, doplnit kuchyň o moderní spotřebiče anebo si ji nechat celou zrekonstruovat vašim potřebám na míru, mohli byste vyrazit na vaši vytouženou dovolenou, klidně i do zámoří anebo si pořídit to nové nablýskané auto, které vám budou všichni závidět. A v některých případech byste si mohli pořídit i toto všechno dohromady, protože sumy, jaké člověk vydá za některé velké moderní domy jsou skutečně horentní.

karavan

Takže je na místě se sám sebe zeptat, zda se taková investice člověku skutečně vyplatí.Opravdu je dobrou volbou vydělávat celý život jako mezek, bez dovolených a bez volných víkendů, a ještě se doživotně zadlužit hypotékou? Chytré hlavy už dávno vědí, že tomu tak není. Mnohem lepší je si pořídit mobilní domy levně a bez starostí. Zkrátka vybrat si bydlení za rozumnou cenu, kterou si ještě k tomu můžete sestavit na míru svým potřebám a nechat si je dovézt, kamkoli budete chtít.

interiér

A mimo to, že k pořízení mobilheimu potřebujete skutečně jen zlomek peněz oproti klasické zděné stavbě, tak k jeho umístění vám stačí pouhých pár metrů čtverečních vlastního pozemku, a to ještě bez úředních oplétaček, kterým se u klasické stavby nevyhnete. Ovšem to neznamená, že budete bydlet nelegálně a bez adresy. Budete-li chtít, můžete klidně požádat o přidělení čísla popisného.