Krásné vlasy nejen na jaře!

Zima konečně ustupuje a začíná nám jaro. Jaro je obdobím tak pozitivním, že většina z nás má chuť udělat všechno znovu, lépe. Snažíme se nejen žít víc naplno, ale také lépe vypadat. Po zimě máme dost často trochu unavenou pokožku, ale také máme unavené vlasy. Je tedy potřeba dát se do kupy a k tomu se jarní počasí přímo nabízí. Ozdravná kůra na vlasy tomu jen pomůže! Samozřejmě vás neposíláme na drahé procedury do salónu, ale spíše se podívejte doma, zda si nemůžete pomoci samy!
olivový olej na zálivku
Pro obnovu unavených vlasů
Co budete potřebovat, abyste svoje vlasy znovu probudila k životu?
•        Banán
•        Med
•        Olivový olej
Pokud doma máte tyto ingredience, máte vyhráno.
Jak tedy postupovat?
Banán rozmixujte na kaši v misce. Do rozmixovaného banánu dejte také olej a med, který je v tekuté formě. Pokud vám zcukernatěl, rozehřejte ho ve vodní lázni. Všechny tyto složky řádně promíchejte. Množství samozřejmě přizpůsobte délce vlasů. Tuto masku musíte hned spotřebovat, protože je opravdu čerstvá a není dobře ji nechat pracovat v ledničce, a pak ji znovu zkoušet nanášet na vlasy.
tekutý med
Jak na to?
Vytvořenou hmotu naneste na všechny vlasy i pokožku hlavy. Nevynechejte žádný pramínek a pečlivě vlasy pomažte vytvořenou maskou. Ideálně po nanesení zabalte vlasy v této masce ještě do igelitového pytle, abyste podpořila působení. Masku nechte na vlasech minimálně dvacet minut. Pokud ji necháte déle, rozhodně se nic nestane.
Po ukončení působení z vlasů materiál důkladně smyjte. Umyjte následně vlasy vaším vyzkoušeným šampónem a nezapomeňte ani na kondicionér.
Výsledek?
krájený banán

Zdravé a krásné vlasy!
Výsledkem takové kůry by měly být krásné, lesklé a vyhlazené vlasy. Rozhodně se můžete těšit na to, že vaše vlasy budou vypadat lépe, než jste doufala. Posílené a vyživené vlasy vypadají vždy lépe. Nezapomínejte se však o svoje vlasy starat v průběhu celého roku a najděte si další varianty domácích či přírodních masek na vaše vlasy!