Kvalitní balení chrání kvalitu tisku i vaše soukromí

Všichni, kdo již někdy poštou obdrželi znehodnocený výtisk svého předplaceného periodika pouze kvůli tomu, že jeho odesílatel časopis nezabalil, jistě moc dobře vědí, jak užitečné je balení tiskovin do kvalitních mailingových obálek. Pokud totiž k zabalení odesílané tiskoviny využijete samolepicí obálku zhotovenou z odolného polypropylenu https://www.samolepiciobalky.cz/eshop/mailingove-obalky, pak vám v žádném případě nehrozí její poškození. Anebo tak můžete alespoň vyloučit drtivou většinu nejčastějších způsobů znehodnocení zasílaných tiskovin.

krabice

K těmto způsobům jednoznačně patří znehodnocení vodou. Však to všichni známe, na jaře a na podzim v našich končinách solidně prší a s postupným oteplováním se podobné klimatické podmínky objevují také v zimních měsících. Takže podtrženo a sečteno, minimálně tři čtvrtiny českého roku je odesílané papírové zboží silně ohroženo vlhkem, a všichni víme, co voda s papírem i při minimálním kontaktu udělá. Pokud rovnou nedojte k rozpití textu a rozmočení stránek tiskovin do nečitelné podoby, tak jsou alespoň pořádně pokroucené a esteticky rozhodně nevyhovující. Žádného předplatitele tedy doručení takto poničených novin anebo časopisu nepotěší.

Ovšem existují i jiné způsoby znehodnocení zasílaných tiskovin. A k těm neodmyslitelně patří lidský faktor. Stačí, když vaše zásilka narazí na zvídavého doručovatele, který zrovna nemá nic akutního na práci. Potom si váš časopis či noviny rád prolistuje, což na něm může rovněž zanechat nápadné stopy v podobě umaštěných, pokrčených či jinak poničených stránek.

email

Nicméně jde také o naše soukromí. V případě, že si poštou necháváte zasílat například nějaký erotický plátek, pak jistě nestojíte o to, aby o tom každý ve vašem okolí věděl, počínaje doručovatelem a konče sousedy. Ovšem to platí i v případě méně citlivých zásilek. Jen málokdo totiž stojí o to, aby mu jeho okolí vidělo až do talíře, což se v případě, kdy všechny vaše periodika chodí nedostatečně zabalená může snadno stát. Pakliže však váš odesílatel používá neprůhledné mailingové obálky, máte hned po starostech.