Laserová střílečka pro všechny, kdo milují zábavu a adrenalin

Už jste slyšeli o laser game – parádní laserové střílečce? Máte strach, že to pro vás není to pravé, protože taková hra je jistě určena jen pro mladé lidi a pro kluky? Tak to je jeden velký omyl. Lasergame si skvěle vychutnají všichni ti, kteří milují pohyb, legraci a pořádnou dávku napětí. Adrenalin vám při takové hře poteče do žil proudem, a to znamená opravdu poctivé zážitky, na které jen tak brzy nezapomenete.

billboard-left(1)

Laserová střílečka je tu pro všechny, kdo si chtějí rozproudit krev v těle a vyčistit hlavu. Nicméně nemusíte se bát, není to nic složitého nebo náročného a zúčastnit se může opravdu každý bez ohledu na věk či pohlaví.

O co konkrétně jde? Před vstupem do herní arény získáte speciální vestu se senzory a do ruky dostanete laserovou pistoli. Nemusíte se ničeho obávat, je naprosto bezpečná a nikomu z vás nemůže nic udělat. Laser snímají senzory na vestě, takže čím více zásahů udělíte svým soupeřům, tím vyšší budete mít skóre. A uvidíte, že ač je princip hry poměrně jednoduchý, tak možná právě proto vás rychle vtáhne do děje a vy nebudete stát nikdy stranou.

Na výběr máte dvě arény v podobě legendárních aztéckých ruin anebo tajemného labyrintu. Volit můžete hned z jedenácti herních módů. A právě taková velká řada možných kombinací je zárukou toho, že se zde nudit nebudete ani v případě, když budete laserovou střílečku hrát často. Navíc, ukončením hry zábava rozhodně nekončí. Nejenže budete mít hlavu plnou zážitků, které vám vydrží opravdu na dlouho, ale také si můžete vychutnat posezení v místním baru, kde své zážitky ještě umocníte.

DSC8062l

K parádní zábavě vám proto stačí opravdu málo – rezervovat si svůj zvolený termín na internetu a následně přijít na hru.
Navíc, máte možnost využít jedinečné dárkové poukazy a jejich prostřednictvím tak nadělit mnoho radosti ze hry i vašim blízkým.