Máte zuby ve špatném stavu?


Na stav vašich zubů má vliv nejen genetika, která je jen okrajově zodpovědná za to co máte v ústech. Za to jak naše zuby vypadají a v jakém jsou stavu, si může každý sám. Základ péče o zuby by se měly děti už děti od rodičů, ale je jasné, že pokud mají rodiče špatné zuby, je dost velká šance že si špatné návyky ponesou až do dospělosti. Proto je nutné pravdu dbát na pečlivé čištění zubů, které sníží riziko vzniku zubních kazů. Právě kazy jsou největším problémem, který ničí nenávratně zuby dětem i dospělým lidem.

náhradní zuby

Mezizubní kartáčky
Mnoho dospělých tento termín nezná, ačkoliv by to měla být nedílná součást naší zubní hygieny. V mezizubních prostorech totiž většinou dochází k nahromadění zubního plaku, který je přímým původcem zubního kazu. Proto je nutné pečovat i o tyto části zubů. Kazy jsou zrádné v tom, že zpočátku o nich nevíte. Jakmile vás zuby začnou bolet, víte, že je kaz zavrtaný už poměrně hluboko.
Kazy alen jsou jediným problémem, který trápí zuby. Během života může dojít k úrazu a nebo špatnému životnímu stylu. Zejména sportovci často trápí polámané zuby, které je potřeba nahradit fazetami. Stejný problém mají uživatelé návykových látek, kterým tyto látky dokážou zničit části zubů a nebo i celý chrup poměrně rychle.

bílé zuby

Všichni lidé s problémovými zuby hledají nejen zubaře, který jim opraví kazy a udělá nové korunky, ale také hledají kde se dělají zubní fazety v Praze, díky kterým budou z’poškozené zuby zase vypadat zdravě. Clinic+ je místem, kde budou vaše zuby v nejlepších rukách. Objednat se můžete telefonicky nebo přes objednací formulář. Každá zubní ordinace by měla provádět všechny zákroky, díky kterým budou vaše zuby zase v pořádku. Jenže dnes je problém sehnat zubaře. Málokterá ordinace přijímá nové pacienty. Zubních lékařů je málo, a tak musí lidé za ošetřením dojíždět i desítky až stovky kilometrů.