Multi tablety 5v1

Bazénové tablety 5v1 jsou moderním a ideálním přípravkem pro udržení vaší bazénové vody v čistotě a optimálních podmínkách. Splňují veškeré předpoklady náročných uživatelů. Jedná se o novodobý přípravek, který se jednoduše aplikuje a snadno se dávkuje. Stačí si přečíst informaci na balení. Tento typ přípravku má více účinných složek. Díky tomu vodu čistí a zároveň udržuje průzračnou. Funkce 5v1 zajistí, že si nemusíte pořizovat další desítky přípravků, ale postačí vám jediný.
dětský bazén

Co umí a jaké má vlastnosti?

v Stabilizuje hodnoty pH.

v Doplňuje koncentraci chloru.

v Vločkuje nečistoty, čím urychluje jejich zlikvidování.

v Zajišťuje vodu průzračně čistou bez hnědého zabarvení.

v Eliminuje tvorbu řas, což znamená, že se nebudou tvořit usazeniny ani na stěnách, dně nebo jiném příslušenství.

v Vodu dezinfikuje.

v Nedráždí kůži.

v Snadno se dávkuje.
chlapec nad vodou

Vícesložková bazénová chemie

Vybrat si můžete hned z několika různých balení. Tento přípravek je skvělou a ideální volbou v případě, že chcete mít čistou hlavu a být si jistí kvalitou vaší vody v domácím zahradním bazénu.

ü Udržuje hodnoty pH, zajišťuje tvrdost, takže se nebudou usazovat na příslušenství nebo v bazénu vápenaté krusty, které jsou nežádoucí především v bazénu a na jeho příslušenství, které se tím ničí. Zajišťuje podstatnou součástí také chloraci vody, vločkuje nečistoty a pomáhá k projasnění vody.

Špičkový přípravek, který si snadno a rychle poradí se všemi nežádoucími projevy. Odstraní nežádoucí řasy z bazénu, ale také udrží stabilní hodnoty pH. Ty se mají pohybovat v rozmezí 6,8 až 7,6. Projasní vodu a zabrání také přebytečné tvrdosti.

Přípravek je ve formě tablet. Nikdy se však nedoporučuje jej vhazovat přímo do vody. Vlivem dotýkání se stěn nebo dna, by se mohla poškodit plachta. Je vhodné je umístit do plováku nebo dávkovače či skimmeru. Při manipulaci s těmito produkty se doporučuje používat ochranné pomůcky.