Trápí vás problémová erekce?

Problémy s erekcí mohou být ojedinělé, a nebo dlouhodobé. Pokud se u vás objeví ojediněle párkrát do roka, je to zcela běžné a na vině může být například vyčerpání organismu po vysoké fyzické nebo psychické zátěži, stres a nebo třeba špatný spánek či strava. Jestliže se ale u vás tyto potíže vyskytují dlouhodobě, je čas je řešit. Nejprve by bylo vhodné nechat se vyšetřit u lékaře, zda je vše v pořádku, a jde jen o vedlejší problém způsobené právě třeba dočasně nevhodnou životosprávou.

doplňky stravy

Kvalitní a dostatečně dlouhá erekce je předpokladem pro zdravý sexuální život. Proto je třeba řešit stav, kdy k ní nedochází vůbec a nebo jen na krátkou dobu. Mnoho mužů se s tímto problémem setkalo už dřív. Řešili to nákupem Viagry, kterou jim předepsal lékař. Jenže Viagra neřeší příčinu, ale potlačuje důsledky. Existují i daleko lepší možnosti, jak se vypořádat s potížemi s erekcí. Jednou z cest jsou bylinky. Jejich příznivý účinek na erekci je prokázán mnoha studiemi a zkušenostmi mužů, kteří se díky bylinkám zbavili erektilní dysfunkce.

muž a žena

Jaké bylinky zvolit?
Nejčastější bylinkou, která se používá právě pro léčbu těchto poruch, je arginin. Ten se vyskytuje například v masu, a pokud jej máte ve stravě málo, tělo si o něj stejně řekne – a jedním ze způsobů je právě porucha erekce. Jaké má arginin účinky? Především pomáhá s obranyschopností celého organismu, ale zejména okysličuje tělo a pomáhá distribuovat krev v těle. To znamená, že ji dostane kam je potřeba – a v případě potíží s erekcí dokáže dostat krev právě i do intimních partií.
Arginin je důležitý, a pokud chcete aby vaše tělo bylo v tomto ohledu zase v pořádku, nezbývá vám nic jiného, než zhodnotit svou stravu a případně začít řešit doplňky stravy, které arginin obsahují. Díky nim problémy s erekcí zmizí a vy si zase budete moct užívat svůj intimní život naplno.