Věřte v dobro lidí, ale …

Víte, nemůžete spoléhat na to, že Vás se to netýká. Že Vás nikdo nikdy nezačne obtěžovat na ulici tím, že bude chtít peníze, cigarety, nebo že Vás nikdy nenapadne fyzicky. To přece nemůžete vědět předem, že člověk, který Vás zastaví, nemá nekalé úmysly.

obušek

Někdy to může začít obyčejnou otázkou na to, kolik je hodin. Nevinná otázka, která může skončit vážně katastrofálně. Ale pro Vás. Máte u sebe nějakou zbraň určenou k obraně ?

Co uděláte?

Nikdo Vám nebere Váš názor na to, že v každém člověku je dobro, které je často skrýváno. Ano, souhlas můžete získat od mnoha lidí. Obyčejně měli agresoři špatné rodinné zázemí, nebo jim prostě chyběla matčina láska bez podmínek.

Ale! Jak tuto skutečnost změníte, když se před Vás takový člověk, vyrůstající bez lásky, postaví a jeho úmysl bude zcela zřejmý? Buď dostane, co chce, nebo Vám ublíží. Jste na takovou situaci připraveni?

Budete se muset bránit.

Ať chcete, nebo ne, budete muset zahájit obranu své osoby. Máte na to výcvik, jako policisté, nebo vojáci? Nemáte. Máte v kapse nějakou zbraň na obranu? Ne, nejedná se o střelnou zbraň, která zabíjí. Ale třeba paralyzér, který agresora na pár minut omráčí.

Bráníte se i zbrani na obranu?

Neměli byste to přehánět se svou mírumilovnou povahou. Ačkoliv je tu řeč o zbrani, nejde jen o ni. Posviťte si, například LED svítilnou, ale zároveň ji můžete použít, jako odvetu za násilí od útočníka. V podstatě se osvětleným obuškem dokážete ubránit násilí, které je na Vás páchané. Věřte, že své zdraví, a možná i život, ochráníte jedině obuškem s LED svítilnou, než slovy o tom, že by neměl násilník dělat takové věci, jako jsou loupeže a okrádání lidí pod pohrůžkou násilí. A jde násilníkovi opravdu jen o loupež? Víte to?

led baterka

Ne, nejde o postrašení slušných lidí. Dokonce nejde ani o zvýšen prodej obranných zbraní. Jde o záchranu nevinných lidí, kteří se ocitnou v nesprávnou chvíli na nesprávném místě!