Vonné esence ve spojení s vířivou koupelí potěší především naše smysly


kapka vody, fialová

Jste-li hrdými majiteli vířivky, po čase možná zjistíte, že vám něco schází. Taková vířivka umí dělat s lidským tělem i myslí divy. Uvolní a poskytne dokonalou relaxaci našemu organismu. Takovému prožitku nikdo neodolá. Nechat se unášet daleko pryč od starostí a být jemně masírován drobnými perličkami vody… Tak co vám tedy chybí?
Vonné esence, ano, jsou to přesně ony, které dovedou prožitek z vířivky k dokonalosti. Spojte i vy svůj zážitek s konkrétní vůní a kdykoli ji ucítíte, vzpomenete si. Kdykoli budete ve stresu, můžete si na okamžik stoprocentního uvolnění vzpomenout.

venkovní vana, dřevo

Připravte si vířivou koupel, která vás uklidní a uvolní nebo naopak uvolní, ale zároveň povzbudí. Pár kapek přidáte do vody a vířivka se postará o zbytek. Vy už si jen budete užívat ten dokonalý pocit. I 20 minut stačí ke štěstí.

Co vůně, to jiný pozitivní účinek, vyberte si

K dispozici jsou různé sady esencí, podle jejich počtu, ale i podle obsahu. Menší sady uplatníte na doma, ty větší pak třeba ve wellness centru.
·        6 x 20ml a 14 x 20ml
·        6x 250ml a 14 x 250ml
·        6x 500ml a 14 x 250ml

Nechte se unášet na vlnách levandule, rozkvetlé louky nebo pomeranče. Užijte si mandarinku, citronelu nebo jahodu. Vyzkoušejte mátu, vanilku či netradiční morušové květy. Podívejte se alespoň v myšlenkách do Austrálie, navštivte sady nebo si připomeňte moře. Zaujme vás možná i eukalyptus, pinie nebo citrusové dřevo.

Každá z esencí má na naše tělo i mysl jiný, ale vždy pozitivní, účinek. Vybírejte tedy podle situace, ve které se nacházíte, podle toho, čeho chcete dosáhnout nebo jen zkoušejte a hledejte svou nejoblíbenější.Vše je dovoleno. Najděte si i vy pro sebe pár volných minut a ponořte se do vln relaxace a uvolnění. Do reality se vrátíte jako znovuzrození.

vonné lahvičky, ručníky