Zásnuby jsou opravdu jedinečným okamžikem v našem životě

Každá malá slečna si je již v útlém věku představuje. Až půjde v krásných bílých šatech k oltáři, doprovázet ji bude klasická svatební hudba a doprovod živé kapely, nebo naopak jenom třeba varhany, jak romantické. Půjde po malých krůčcích, aby si vychutnala tuto událost, ale také proto, že se cítí tak výjimečně a krásně. Až dojde ke svému milovanému muži, kterého zkrátka miluje nejvíc na celém světě. Všechno si to od malička představujeme. Také se velice rády oblékáme za nevěsty a chceme se podobat našim maminkám, které jsou se svými tatínky už mnoho let a jsou zcela šťastné. Ne vždy je to pravdou, ale jako malé děti máme krásné sny a úžasné vize, tak si je nekažme, alespoň do té doby, než opravdu vyrosteme. Každé malé děvčátko o tomto okamžiku sní a také se to občas povede a sen se nám vyplní.

Co tomu předchází?

Abyste se mohla jako žena stát vysněnou princeznou v bílém, pak vás musí někdo požádat o ruku. To je akt, ještě před svatbou, který není tak oficiální, takže můžete být požádána kdekoliv. Je to však plně v rukou mužů, takže jim tento okamžik neberte. Cítí se pak hrdě a jsou na sebe náležitě pyšní.
Milujete se a chcete to své přítelkyni dokázat tím, že si ji vezmete? Pak je to ten nejlepší způsob, jak ji dokázat svou lásku a oddanost. Neodmyslitelně k tomu však patří zásnubní prstýnek .

Sny a představy o tomto malém doplňku

Dívali jste se už po mnohých nabídkách, ale stále vám nepadlo nic do očí, co by se vám líbilo natolik, abyste mohli udělat své přítelkyni opravdovou radost? Pak se nebojte sdělit mi své představy a osobní požadavky. Vyráběné šperky jsou pokaždé originální, ale pokud si nevyberete z naší nabídky ruční práce, pak pro vás můžeme vytvořit speciální produkt přímo na zakázku podle vašich vytoužených snů a představ.