Záznam v registru už není na překážku vašemu úvěru

Už víte, jak to udělat, abyste mohli získat a čerpat úvěr i v případě, že máte záznam v registru?
Není to nic složitého, stačí se spolehnout na výhodnou hypotéku bez registru, a to je celé. Stačí oslovit tu správnou nebankovní společnost, která vám ji poskytne. A pokud nemáte opravdu závažný zápis, který by byl na pováženou, tak se můžete spolehnout na to, že vše vyjde. Drobné i trochu větší zápisy je možné tolerovat.

penízky

Možná nyní tápete nad tím, jak se vlastně věřitel dozví, jak významný je váš zápis, když se jedná o hypotéku bez nahlížení do registrů?

V takovém případě byste měli vědět, že jde o mýlku vyvolanou matoucím názvem takového úvěru. Ve skutečnosti žádný úvěr bez nahlížení do registrů neexistuje, neboť každý poskytovatel půjčky je povinen vaše registry prověřit, bez ohledu na to, zda jde o bankovní či nebankovní společnost.

Důležitější je spíše to, jak daný věřitel s podobným zjištěním naloží. Záznam v registru je možné tolerovat anebo to může být naopak závažný důvod pro to, aby vám půjčku nikdo nedal. Ta druhá možnost beze zbytku platí, pokud jde o klasické banky. Žádná banka vám úvěr se zápisem nedá. Naopak skoro každá nebankovní společnost je ochotná menší, ale někdy i větší záznamy tolerovat.

euro bankovka

Ptáte se, jak je to možné?
Především díky individuálnímu přístupu k jednotlivým klientům. Nebankovní společnosti si zakládají na tom, že k žadatelům přistupují vstřícně a ušijí jim půjčku na míru podle jejich potřeb a aktuálních možností tak, aby byly plně spokojeny obě strany.
Jediný rozdíl mezi běžným úvěrem a hypotékou s tolerancí zápisů v registru tak bývá jen v tom, že lidé se zápisem získají vyšší úrokovou míru. Každý si tak musí rozmyslet, jak moc půjčku potřebuje a jak vysoké úroky je ochotný tolerovat. Nicméně díky tomu, že svou půjčku můžete po čase refinancovat, jakmile záznam zmizí, tak je taková nabídka velmi výhodná.