Získejte rychle peníze pro vaši firmu

Jsou některé měsíce v roce, kdy se vám nedaří získat tolik zakázek. Přesto však musíte nadále platit své závazky, a především své zaměstnance. Velmi se vám líbí využití kontokorentu u vašeho bankovního účtu. Ten vám poskytuje dostatečnou finanční hotovost ve chvíli, kdy váš podnik není likvidní a můžete jej kdykoliv splácet různou částkou. Často jej ani nepotřebujete, avšak se vám líbí vědomí toho, že pokud ano, budete platit úroky jen z takové částky, kterou máte zrovna vyčerpanou formou úvěru. U kontokorentu je však jeden zásadní problém. Jsou poskytovány za velmi vysokou úrokovou sazbu. Také je problém s maximální výší úvěru. My vám představíme americkou hypotéku bez registru, která vám dokáže poskytnout všechny zmíněné výhody kontokorentního úvěru, a přesto za mnohem výhodnějších podmínek.
pc na stole s kávou.jpg
Americká hypotéka může být i vaše
Klientsky velmi přívětivý úvěr, který je nabízený za nízkou úrokovou sazbu a je určen pro krytí potřeb v podnikatelské činnosti. To je americká hypotéka. Kombinuje několik výhod tradičních úvěrů. Je zajištěna nemovitým majetkem, a proto může být nabízena za velmi nízkou úrokovou sazbu. Dále je sjednávána na pevnou úrokovou míru, a to s dlouhou dobou splatnosti.
muž v saku s mobilem.jpg
Úvěr můžete splácet až čtyřicet let. Stejně jako u kontokorentu, budete platit úroky jen z té částky, kterou opravdu čerpáte a můžete kdykoliv zasílat mimořádnou splátku. Za žádnou mimořádnou splátku nebudete platit náklady navíc. Není problém celou výši půjčky zaplatit dříve nebo převést úvěr k jinému poskytovateli. U nás se můžete těšit na individuální přístup, který je zárukou těch nejlepších podmínek právě pro vás. Nezávazně se můžete přesvědčit o výhodách naší nabídky. Prostřednictvím kontaktního formuláře nám poskytnete několik informací o vaší situaci a my vám zpracujeme nabídku financování přímo na míru.