5 důvodu, proč vyrazit na plavbu

Výletní plavba je nepochybně alternativou ke běžných dovolený v resortech. Proč tento druh dovolených stálé získává na popularitě?
výletní loď
1.       Odpojíte se od světa
Neustále se prodlužuje čas, který trávíme on-line na našich telefonech. Na plavbě můžete mít jen omezené množství času, vyhrazeného pro sociální média. Kromě vás se o toto omezení postará program nabitý mnoha možnostmi, které plavby poskytují, a mizerné internetové pokrytí oceánů.

2.       Jídlo
Výletní lodě obvykle nabízí možnost jíst v bufetu, nebo v jídelně, která vám poskytne hned několik rozlišných předkrmů, neotřelých jídel a dezertů. I ostatní restaurace na palubě umí příjemně překvapit, ačkoli mají často vyšší cenu.
Non-stop bufety pak nepochybně zajistí, že vám odpadne jakákoli starost o přípravu jídla. Možná překvapivě je jídlo mnohými uváděno jako jeden z hlavních důvodů, proč tento druh dovolené mají v oblibě.

3.       Romantika
Vítr ve vlasech, pohledy na nekonečný oceán a zářící hvězdy mohou být klišé, výletní lodě ale opravdu navozují romantickou atmosféru. Pokud chcete znovu zažehnout jiskru ve vztahu, zvažte i tuto variantu. Ne nadarmo si výletní plavby vybírá tolik novomanželů.
Výletní loď mimo jiné poskytuje spoustu příležitostí jak trávit čas společně – ať už chcete každý den večeřet u stolu pro dva, tančit do nočních hodin, nebo se jen válet na pobřežích.

4.       Užijte si slunce
Ať už z vašeho balkonu, nebo na palubě u bazénu – výletní plavba poskytuje hned několik míst, které vám zaručí, že domů přijedete bronzoví.
velká výletní loď
5.       Jednoduchost
Výletní plavby sdružují dopravu a ubytování, jsou tedy velice snadné k naplánování. Vyberete si pouze loď a kajutu – žádné hledání hotelů ve vašem cenovém rozpětí, žádná koordinace přesunů mezi různými městy.
Pokud vás dokáže i sebemenší zařizování otrávit, plavby poskytují i všechny lepší cestovní kanceláře – ty vám díky provizi, jistě rády poradí.