Jak sdílet obsah na internetu?

Existuje hned několik cest, jak můžete sdílet své fotky nebo videa nebo jiné soubory s lidmi na internetu. My si ukážeme hned několik z nich a vy sami se rozhodnete, jestli to stojí za to nebo ne.
 mrak ze slov
1)      Úložné disky, CLoud
Ať už je to Google disk, dropbox, onedrive nebo cokoliv jiného, úložné disky slouží převážně jako disky, kde si můžete zálohovat vaše soubory, ale také to jsou prostředky pro sdílení. Jednoduchým kliknutím pravým tlačítkem na daný soubor můžete „přidat uživatele“, tedy sdílíte daný soubor s někým, kdo má stejný úložný disk. Jednoduché, ale musí ho mít oba dva. Přístup k vašim souborům můžete kdykoliv odvolat a daný člověk už je nebude moci vidět.
 ikona sdílení
2)      Sociální sítě
Ať už jsou to zprávy, menší soubory nebo fotky a videa, valná většina sociálních sítí dovoluje poslat i tyto skrze své funkce. Je to rychlé, avšak musíte si dávat pozor na posílání příliš velkých souborů, často to selže a nepošle se. Nebo automaticky se stává, že jsou fotky převedeny na horší kvalitativní formát, aby se lépe odeslaly.
 
3)      Email
Tradičně se dají posílat soubory ostatním uživatelům internetu skrze internetovou poštu. Není to nic hrozného a zvládne to i starší generace, která se nijak nikdy neangažovala do těchto nových technologií. Připojit soubor k e-mailu dnes zvládne každý a jedná se o vcelku efektivní způsob, jak něco někam poslat.
 
4)      Letecká pošta a úložné servery
Pokud je soubor příliš velký nebo je fotek mnoho, bude lepší je jednoduše dočasně nahrát na nějaký úložné server, který vám následně po nahrání poskytne odkaz, který můžete odeslat přátelům či poslat na email. Byť bude odkaz platný jen několik dní (pak se fotky smažou), každý, kdo bude mít odkaz, si je bude moci stáhnout nebo jen prohlédnout.
fotky z pc 
Všechny způsoby jsou vskutku jednoduché a je jen otázkou času, než se člověk do nich ponoří a začne je aktivně používat. Zkuste to! Usnadníte si spoustu práce.