Máte zvědavé sousedy?


Někteří lidé mají problém ctít soukromí ostatních, a s tímto problémem se setkáváme zejména v bytech. Nicméně ani v rodinných domech nemáte zaručeno, že budete mít sousedy, kteří si budou hledět převážně svého. Nicméně pokud vás obtěžují pohledy zvídavých sousedů, kteří nemají na práci nic jiného než sledovat život ostatních, můžete si okolo domu udělat neprůhledný betonový plot, který jim pohledy k vám znemožní.

dřevěný plot

Neprůhledný plot je často jediným možným řešením, které můžete mít. Jestli zvažujete výměnu pletiva za beton, u nás si určitě vyberete. Kvalitní betonový plot nemusí být drahý. U nás najdete nejlevnější betonové ploty, které vaši kapsu rozhodně nevyprázdní až na dno. Nabízíme nejen výrobu betonových dílců, ale i jejich montáž, výkopové práce pro základy a také demontáž a odvoz starého plotu, ať už je jakýkoliv.

Betonový plot je skvělou volbou nejen pro novostavby, které samostatně stojí, ale i pro starší domy. Dají se udělat kdekoliv. Jestli vás zajímá kolik by takový plot stál, pošlete nám svou poptávku a my vám naceníme cenu za materiál i za práci na základě požadovaných prací a délky plotu. Naše ploty jsou v moderním designu, a můžete si vybrat z více barev i stylů. Kombinovat je možné tento typ plotu třeba se dřevem, a výsledek bude vypadat opravdu skvěle.

betonový plot

Proč si vybrat beton?
Kromě ochrany soukromí si tyto ploty vybírají lidé, kteří chtějí mít u domu kvalitní plot, který vydrží celé roky, aniž by bylo nutné jej jakkoliv natírat nebo udržovat. Beton má tu skvělou vlastnost, že je bezúdržbový, a jediný problém může nastat s tím, že se na něm po čase vyskytne nějaký mech. Toho se snadno zbavíte proudem vody. Díky betonovému plotu se zbavíte zvědavých pohledů a ochráníte váš pozemek před silným větrem. Betonový plot může působit jako větrolam, což oceníte zejména na svažitém pozemku kde hodně fouká.