Obývací stěny jsou stále v kurzu!

Říká se, že kuchyně je srdcem domova. Ale co si budeme povídat. Nejvíce času stejně strávíme s rodinou v obývacím pokoji sledováním televize, povídáním a někteří i hraním společenských her. Z toho důvodu je naprosto nezbytné, abyste se soustředili na každý detail, doplněk a kus nábytku, který zde máte. Jak jinak můžete vytvořit útulný pokoj, ve kterém budete rádi trávit čas?modrý gauč moderní.jpg

Luxusní obývací stěny rozhodně nevypadají jako dědictví po babičce. Hodně lidí si jako první představí mohutný tmavý dřevěný kus nábytku, který zabírá polovinu místnosti. To je minulostí. Tento doplněk je dnes vhodný i do minimalistických interiérů, kde působí vzdušně, netradičně a často zaujímá postavení poliček na knihy.

Vzhled a velikost na prvním místě

Velikost samozřejmě musíte vybírat podle toho, kolik místa máte k dispozici. To dá rozum. Obecně si můžete volit ze dvou typů modelů, a to klasického a závěsného. Závěsné budou zajisté působit velice elegantně a jednoduše. To se dá ale říci i o mnoha designech klasického nábytku.

Barevně se stále hodně spoléhá na dřevo, šedou nebo černou. Pokud ale máte barevný interiér, neváhejte sáhnout i po pestřejší barvě. Vzhled i barvu byste měli vybírat zejména podle zdí a podlahy. K tmavšímu podkladu je lepší světlejší doplněk a naopak. Jen díky tomu nádherně vynikne. Množství úložného prostoru záleží pouze na tom, kolik ho potřebujete. U některých je totiž jen pár polic.
bílé police obývák.jpg

Originální konstrukce

Výrobci se dnes drží toho, že fantazii se meze nekladou. Snadno tak najdete klasické modely. Mohou mít ale také tvar L nebo O s tím, že televize je uprostřed. Pokud chcete něco skutečně neotřelého, máte možnost sehnat i stěny, které vedou horizontálním i vertikálním směrem a tvoří zajímavý strom. Právě široká nabídka moderních typů je to, co zákazníky pro tento produkt opět nadchlo.