Malý opravář v akci

Snad nikdy nebyla taková nouze o řemeslníky jako právě teď. Každý touží mít vysokou školu a někoho řídit a ideálně nepracovat rukama. Jak se začíná projevovat, úplně to nefunguje a na trhu je spousta neobsazených pracovních míst, kde je potřeba fyzické síly a zručnosti a mnoho nezaměstnaných vysokoškoláků, kteří nevědí co se sebou. Přitom šikovný řemeslník s výučním listem je schopen si vydělat i mnohem více než vysokoškolák ve špatném oboru.
Tak proč svým dětem říkat, že jediná cesta je vysoká škola? Zkuste své děti, které jsou šikovné, ale ne tak úplně studijní typy podporovat v oboru, kde je manuální práce na prvním místě!opravář pneumatikhttps://mujdum.dumabyt.cz/rubriky/zahrada/ src=“https://tlor.cz/wp-content/uploads/img_a373349_w2197_t1584705710.jpg“ style=“max-width: 63%; max-height: 63%;“>
Vždyť snad každý malý chlapeček touží být opravářem. Podporujte ho v jeho snu už od malička a pořiďte mu domů dětský dřevěný ponk, na kterém si může procvičovat a učit se nové dovednosti. Součástí je i telefon, na kterém přímá stále nové zakázky od nedočkavých zákazníků a hodiny, aby je mohl objednat. Právě díky hodinám se kromě manuální zručnosti dítě pomalu, ale jistě učí i ručičkovým hodinám.
Nejdůležitější je však nářadí, šrouby a matičky, které může malý opravář či opravářka aktivně používat a nejspíše opraví ve vašem bytě úplně vše včetně jídelního stolu. Hračka je vyrobená ze dřeva tudíž je nezávadná a velice bytelná, je možné ji v létě přesunout i na zahradu a mít tam s tatínkem malou dílničku a společně si užijí spoustu zábavy. Tato hračka rozvine dítěti motorické schopnosti a časem nebude muset vyrábět a opravovat jen jako, ale třeba s tatínkem společně připevní poličku nebo vyrobí malou ptačí budku, občas nevíte, co vše se ve vašem malém zázraku skrývá.měření pravítkem
Opravdu podporujte své děti v tom, co je baví, samozřejmě je to jen hračka, ale může to být začátkem jeho úspěšné kariéry v oboru a proč ne? Opravdu vysokoškolský titul není vše a navíc, škola se dá vždycky dodělat. Nechte to raději vždy na svých potomcích, i když jsou vaše úmysly nezpochybnitelně dobré.