Znáte pojem „hodinový manžel“?

Každý není manuálně zručný
Obecně vždycky platilo, že manuálně zručnější bývají muži. Jenže ne všichni rozumí opravám, které je potřeba čas od času v domácnosti provést. Pro velkou část mužů může být problém vyměnit například kapající kohoutek, protože je to nikdo nemusel naučit a mohou mít strach z toho, aby nenadělali více škody než užitku. Není se za co stydět, každý nemůže umět všechno. Ženy na tom bývaly o poznání hůře, a u nich se předpokládalo, že si na větší opravy budou volat odborníky. Jenže dnes je doba taková, že na instalatéra můžete čekat i několik týdnů.

elektrikář opravuje

Akutní problémy se musí řešit hned
Kapající kohoutek je problém, který by se neměl odkládat, aby nestihl udělat ještě větší škodu. Ani ucpaný odpad nepočká. Nezvládnete opravit kus plovoucí podlahy? Nevadí. Máte možnost objednat si služby hodinového manžela, který všechno rychle a kvalitně opraví za vás. Hodinový manžel Pardubice u vás bude rychle, a stejně rychle vyřeší váš problém, ať se týká čehokoliv.

  • Jaké práce provádíme?

V domácnosti se může pokazit prakticky cokoliv. Někdo na drobné opravy stačí sám, někdo raději zavolá někoho povolanějšího. Pokud patříte do druhé kategorie, volejte kdykoliv budete potřebovat. Na místo vysíláme šikovného kutila, který si poradí s běžnými opravami. Chcete vědět, zda opravdu zvládne opravit závadu, se kterou se aktuálně potýkáte? Informujte se na telefonním čísle.

různé nářadí

Cena je individuální
Každý by chtěl vědět přesnou cenu předem, což je zcela běžné, ale bohužel není možné cenu určit předem. Vždy se počítá individuálně podle problému, který se bude řešit. Na výslednou cenu má vliv celá řada dalších faktorů, jako je například cena a množství spotřebovaného materiálu a čas, který opravou hodinový manžel stráví. Určitě ale nemusíte čekat žádné závratné sumy, našimi cenami se snažíme být zákazníkům blízko.