Obraťte se na ty správné odborníky

Máte doma klimatizaci? Bojíte se následných oprav nebo pravidelných prohlídek? Pak tyto starosti hoďte ihned za hlavu a to i v případě, že ještě žádný podobný přístroj doma nemáte a kvůli těmto starostem si jej snad ani nechcete pořídit. Pravidelné kontroly výrazně přispívají k navýšení životnosti přístrojů, a proto jsou tak důležité. Díky tomu budete mít nepřetržitý bezporuchový provoz vašeho zařízení po celou dobu jeho provozu u vás doma. Doporučuje se provádět tuto pravidelnou prohlídku dvakrát ročně.

dva mrakodrapy, spojovcí most

Vždy je potřeba dbát na pravidelné kontroly, které zajišťují dlouhodobou životnost vašeho přístroje. Jedná se o zařízení, které zkrátka podléhá kontrole a v některých případech je to dokonce dáno platnou a zákonnou legislativou České Republiky. Ovšem není se čeho obávat, i tak si můžete nechat v klidu a v pohodě nainstalovat zařízení, protože my jsme zde s naší havarijní službou a také jakoukoliv asistencí i pravidelnou kontrolou neustále, a to každý den od pondělí do neděle a po celých 24 hodin. Nikdy se nepřestaneme starat o vaše požadavky či řešit vaše a naše společné problémy v rámci údržby nebo jakýchkoliv oprav.

temná obloha, mrakodrap

Nebojte se nečekaných oprav nebo pravidelných prohlídek

Jsme zde plně pro Vás, každý den a každou vteřinu. U smluvních partnerů stoprocentně garantujeme pravidelný servis včetně právě havarijní služby 24 hodin a to celých 7 dní v týdnu. Každý den jsme zde připraveni právě pro vaši potřebu nebo nenadálé události v případě poškození, vyřazení z provozu nebo jakékoliv poruchy.

Prováděný servis klimatizací Praha se zaměřuje na několik bodů:
1) Záruční servis je 36 měsíců.
2) Samozřejmě zprostředkováváme také pozáruční servis.
3) Dodáváme náhradní díly v originálu a k tomu příslušné komponenty.
4) Spouštíme zařízení a uvádíme do provozu.
5) Zaškolíme jakýkoliv personál v obsluze.
6) Během doby, kdy budete mít naše zařízení, poskytujeme jakékoliv odborné poradenství. Kdykoliv můžete zavolat a poradit se s námi.
7) Provádíme také revizi chladících zařízení.

dům, modrá okna, balkony