Valentýn v romantických koutech Evropy

Jestli přemýšlíte, jak si zpestřit právě se blížící svátek svatého Valentýna, pak třeba tento článek bude pro vás inspirací.
Pokud jste roky trávili svátek zamilovaných v restauraci nebo doma při sledování romantické komedie s lahví vína, třeba to můžete letos pojmout jinak a přidat si tak do svého portfolia zážitků jeden další.
grand canal
Italské Benátky, Řím, Verona nebo Florencie, romantická Paříž či Versailles. Pokud jsou tato města pro vás zajímavá, můžete je navštívit právě během Valentýna.
Cestovat můžete na vlastní pěst, vybrat si z nabídky hotelů lze na různých serverech, které vám rovnou sdělí cenu a obsazenost pokoje, taktéž si snadno zabookujete letenky, a pak už si užíváte volnost dle svých představ.
Nejste-li zastánci volného cestování a dáváte přednost zázemí cestovní kanceláře či agentury, pak se obraťte na jejich služby a jistě si z nabídky vyberete přesně to, co vám bude vyhovovat.
řetězový most
Další možností je romantický pobytový zájezd vybrat přes některý ze „slevowebů“. I ty jsou připraveny nabídnout širokou škálu pobytů od jednodenních po ty na více dní s autobusovou či vlastní dopravou. V ceně je často zahrnuta prohlídka města s průvodcem, romantická večeře, láhev šampaňského a samozřejmě ubytování v útulném hotelu.
osvětlená Eiffelovka
Jak a kde strávíte letošního Valentýna, je tedy čistě na vás. Možností je spousta, a zda zvolíte prohlídku Francouzské metropole s věhlasnou Eiffelovou věží, nebo projížďku na gondole v Benátkách, záleží na vašem přání. K zahození jistě nebude návštěva Maďarské Budapešti právě o valentýnském víkendu. Cesta autobusem tam i zpět, ubytování v hotelu se snídaní, večerní procházka setmělým centrem města a samozřejmě romantická večeře, druhý den relax v místních termálech a následně pohodlný návrat domů.
I když je Valentýn otázkou pouze jednoho dne, můžete si jej trochu prodloužit a starosti nechat nějaký čas za hlavou. Domů se vrátíte jistě spokojení a bohatší o nové zážitky a dojmy.